Staňte se členem
Klubu Nadace OSF

Staňte se členem
Klubu Nadace OSF

Klub Nadace OSF

Klub Nadace OSF sdružuje všechny, kteří společnými silami chtějí prosadit systémové změny vedoucí k posílení demokracie a otevřené společnosti v České republice. Pravidelná podpora členů Klubu vyjadřuje důvěru v nadaci a její poslání a umožňuje nám rozvíjet nejen dlouhodobé strategické projekty, ale také reagovat na aktuální témata společnosti. Členy Klubu Nadace OSF mohou být jednotlivci i firmy.

Proč se stát členem?

  • Klub sdružuje inspirativní a zajímavé lidi sdílející podobné hodnoty a myšlenky, kteří kromě finanční podpory přinášejí vlastní nápady, podílejí se na směrování nadace a jsou otevřeni k navazování vzájemné spolupráce.
  • členům Klubu poskytujeme informace z první ruky o důležitých událostech a zveme na akce konané nadací či našimi partnery.
  • Nadace OSF je spolehlivý partner. Za více než 20 let působnosti známe potřeby české společnosti(např. jako jediní podporujeme tzv. “watchdogové” organizace), máme vlastní know-how (podporujeme jiné organizace, realizujeme vlastní projekty i advokační aktivity) a spolupracujeme s klíčovými partnery(komerční, akademická sféra a veřejné instituce).andrysova

Členkou Klubu Nadace OSF jsem se stala, protože fandím transparentnosti a otevírání dat ve veřejné správě. Dříve, když jsem pracovala pro naše občany ve sněmovně, mohla jsem se těmto tématům věnovat intenzivně každý den. Současně pracuji v soukromém sektoru a na tyto aktivity mi zbývá méně času. Nadace OSF posouvá otevírání dat v Česku dopředu a já lidem z nadace na jejich práci a další pokroky ráda přispívám. Klubu děkuji i za pravidelné zasílání novinek a pozvánek na akce.

Lenka Andrýsová

Jak vaši podporu využijeme?

Klub_OSF_graf-orizly

chci se stát členem klubu nadace osf!

Kontakt:
Lenka Marečková
manažerka fundraisingu
tel: 776 826 022
e-mail: lenka.mareckova@osf.cz