Tonda Blaník se přesouvá do Plzně

Třetí ze série politicky nekorektních show s názvem Možná přijde i Tonda Blaník se uskuteční ve středu 23. března 2016 od 19:00 v plzeňském DEPO2015 (sál Klempírna, Presslova 14). Diskusi o zákulisí lobbingu a místních problémech povede moderátor Filip Horký z DVTV a zúčastní se jí europoslanec Jiří Pospíšil, šéf pořadu Reportéři ČT Marek Wollner, plzeňský architekt Jakub Mareš a místní aktivní občané Petr Pelcl a Dana Lukášová. Hostem bude i Tomáš Hodan, scenárista seriálu Kancelář Blaník, jehož promítání je součástí programu.

Plzeňská diskuse se bude věnovat problematickým stavbám ve městě, například plánu na výstavbu obchodního domu Corso, proti kterému se postavili místní občané v referendu, i nechvalně známé kauze plzeňských práv. Představí ale i příběhy lidí, kteří se rozhodli ve svém městě něco zlepšit.

Večer pořádá Nadace Open Society Fund Praha a DVTV ve spolupráci s tvůrci seriálu Kancelář Blaník, společností Negativ, internetovou televizí Stream.cz a DEPO2015. Vstupné lze už nyní zakoupit online na www.plzenskavstupenka.cz a www.goout.cz.

OSF_POSTER_A2_PRESS_Plzen_web