Pomáhejte s námi

Nadace OSF je spolehlivý a profesionální partner s třicetiletou historií a zkušeností v ČR. Za dobu našeho působení jsme podpořili přes 10 000 projektů částkou přesahující 2 miliardy korun.

Chcete nám v tom pomoci?

Staňte se naším dárcem.

Ať už jste fyzická osoba nebo zastupujete firmu, ozvěte se nám.

Za loňský rok si stále můžete odečíst 30 % z daní.

Co Vám můžeme nabídnout

  • doporučení vhodného tématu
  • pravidelné informování o průběhu a dopadech podpořeného projektu
  • možnost participace na projektu, osobní setkání s podpořenými
  • sepsání darovací smlouvy, potvrzení o daru pro daňové účely

Efektivním nástrojem strategické podpory může být i dárcovský fond. Ve spolupráci s dárcem fond zřídíme při nadaci, prostředky však evidujeme odděleně od jiných financí nadace. V současné době provozujeme Nadační fond Hyundai, který podporuje komunitní projekty v Moravskoslezském kraji.

Nadace OSF vznikla v roce 1992 a dvacet let byla financována mezinárodní sítí Open Society Foundations, kterou založil americký byznysmen a filantrop George Soros. Po celém světě ale existují země, které potřebují podporu více než my. Proto od roku 2012, kdy jsme se stali zcela nezávislou nadací, sháníme prostředky na fungování sami. Spolu s partnery a dárci, firmami i jednotlivci, zůstáváme hybatelem pozitivních změn a propagátorem otevřené společnosti v České republice. Mimo jiné jsme členem Koalice Za snadné dárcovství a dodržujeme její etický kodex.

Nahlédněte, kdo nám již pomáhá nebo jaké jsou příběhy naší pomoci.

 

Kontakt:
Marie Čermáková
manažerka komunikace s dárci
tel: +420 732 600 544
e-mail: marie.cermakova@osf.cz