Další možnosti podpory

Dárcovské „peer-to-peer“ výzvy (P2P) jsou stále populárnější. Pokud fandíte Nadaci OSF, chcete nás podpořit, ale sami nemáte dostatek finančních prostředků, uspořádejte dárcovskou výzvu.

P2P výzvy jsou nejčastěji spjaty s „překonáním sebe sama“ – během, výšlapem nebo třeba zhubnutím. Vše ve jménu dobré věci… Fanoušek organizace a realizátor kampaně se stává ambasadorem, který pomáhá šířit téma, jímž se organizace zabývá, a sbírá finanční prostředky ve svém okolí: mezi přáteli, rodinou, kolegy z práce, a vyzývá je k zapojení.

Tipy, jak uspořádat úspěšnou P2P výzvu, najdete na stránkách Darujme.cz. Nejdůležitější je vlastní zápal pro věc a chuť kampaň průběžně aktualizovat.

Sepsáním poslední vůle můžete rozhodnout, jak bude váš majetek rozdělen a využit. Kromě zabezpečení rodiny a svých blízkých můžete část svého majetku odkázat na dobročinné účely ve prospěch nadace nebo neziskové organizace, jejíž činnosti si vážíte nebo kterou dlouhodobě podporujete. V průběhu Měsíce dobročinné závěti Vám navíc může být proplacen notářský poplatek (konkrétně od 13.9., Mezinárodního dne závětí, do 12.10.).

Kontakt:
Marie Čermáková
manažerka komunikace s dárci
tel: +420 732 600 544
e-mail: marie.cermakova@osf.cz