Další možnosti podpory

Dárcovské „peer-to-peer“ výzvy (P2P) jsou stále populárnější. Pokud fandíte Nadaci OSF, chcete nás podpořit, ale sami nemáte dostatek finančních prostředků, uspořádejte dárcovskou výzvu.

P2P výzvy se pořádají nejčastěji v době narozenin či jiného jubilea, kdy oslavenec namísto dárku pro sebe žádá své okolí o podporu dobročinného projektu. Staňte se naším podporovatelem a ambasadorem aktivit nadace mezi vašimi přáteli, rodinou či kolegy z práce.

Tipy, jak uspořádat úspěšnou P2P výzvu, najdete na stránkách Darujme.cz. Nejdůležitější je vlastní zápal pro věc a chuť kampaň průběžně aktualizovat.

Sepsáním poslední vůle můžete rozhodnout, jak bude váš majetek rozdělen a využit. Kromě zabezpečení rodiny a svých blízkých můžete část svého majetku odkázat na dobročinné účely ve prospěch nadace nebo neziskové organizace, jejíž činnosti si vážíte nebo kterou dlouhodobě podporujete. V průběhu Měsíce dobročinné závěti Vám navíc může být proplacen notářský poplatek (konkrétně od 13.9., Mezinárodního dne závětí, do 12.10.).

Kontakt:
Iva Nevečeřalová
péče o dárce
tel: +420 771 298 267
e-mail: iva.neveceralova@osf.cz