Vyhlašujeme výběrové řízení pro studenty a studentky středních škol

| Aktuality | Stipendia

Chcete prožít příští školní rok jinak? Rádi byste se podívali, jak to chodí na středních školách v USA a Velké Británii? Pak máte jedinečnou šanci. 

Nadace Open Society Fund Praha vyhlašuje 25. ročník výběrového řízení pro studenty a studentky středních škol k získání stipendia na studium na soukromých středních školách v USA a ve Velké Británii na akademický rok 2018/19.

PŘIHLASTE SE! 

Více informací najdete zde

Bojíte se, že vaše rodina nebude moci zaplatit náklady na život v zahraničí, které už stipendium nepokrývá? Nenechte se tím odradit a přihlaste se! Hlavní je motivace a talent. Uspějete-li ve výběrovém řízení, s uhrazením nákladů pomůže Nadace Open Society Fund Praha a její dárci.

V případě, že finanční situace rodiny neumožní uhradit plnou výši požadovaného poplatku 6 850 USD/1750 Liber, může kromě sponzorovaného stipendia požádat nadaci o odpuštění části požadovaného poplatku. O odpuštění části poplatku se žádá nadace až v momentě, kdy je studentovi nabídnuto sponzorované stipendium.

TERMÍNY

Termín prezentace programu:
předpokládaný termín 31. 10. 2017 na adrese Skautský institut, sál v domě U minuty, Staroměstské náměstí4/1, Praha 1.

Termín odevzdání přihlášky:
4. 12. 2017

Na adresu: Nadace Open Society Fund Praha, Hradecká 18, 130 00 Praha 3.
Osobně: v kanceláři nadace do 14:00.
Poštou: platí poštovní razítko s datem 4. 12. 2017.

Termín konání jazykových testů:
14. 12. 2017, Národní technická knihovna, Ballingův sál, Technická 6/2710, Praha 6 – Dejvice, čas bude upřesněn na základě počtu obdržených přihlášek.

Termín pohovorů:
Předpokládá se v průběhu měsíce ledna.

V případě nejasností navštivte stránku nejčastější otázky a odpovědi týkající se programu. V případě, že na svou otázku nenaleznete odpověď, směřujte dotaz pouze elektronicky na zdenka.almerova@osf.cz.