Magdaléna, o.p.s.

Web: http://magdalena-ops.eu/cz/
Sídlo: Mníšek pod Brdy
Mise: Magdaléna o.p.s. poskytuje ucelený systém zdravotních a sociálních služeb v oblasti prevence a léčby různých typů závislostí v Praze a Středočeském kraji.   
Na co je zaměřený projekt v programu Stronger Roots: Cílem projektu je vytvořit pevnější vztahy organizace s veřejností, úřady i neziskovými organizacemi v Mníšku pod Brny a oslovit nové dárce.

Petra Čermáková, manažerka péče o dárce a dobrovolníky:

Jaká jsou první 2-3 slova, které vás napadnou, když se řekne Stronger Roots? 
OSF, Mníšek, blízkost.

Co je vaše největší výzva, které ve svém projektu chcete dosáhnout?
Výzvou je pro nás lokální firemní fundraising a získání lokálních dárců a v závěru roku také uspořádání crowdfundingové kampaně.

Co se vám již v projektu podařilo udělat, z čeho máte radost? 
Podařilo se nám například získat  nové dobrovolníky v Mníšku pod Brdy. A máme radost, že se nám podařilo rozšířit základnu dárců, kteří nám věnují věcné potřeby, například v rámci propagace zimní sbírky věcí pro naše klienty v nouzi. Získali jsme také více fanoušků, nejen na našem Facebooku.

Jaký je nejlepší tip, který jste dostali od svého mentora/mentorky? 
Velice si vážíme rad našeho mentora Přemka Filipa. Nejlepším tipem je asi to, abychom co nejvíce zjednodušili naši komunikaci a byli zcela srozumitelní nejen pro ty, kdo pracují v našem oboru, ale pro širokou veřejnost. Tak se s námi budou moci lépe ztotožnit.