Registrovaní účastníci veletrhu mohou celý program sledovat na interaktivní webové stránce Stremio.cz a zasílat své dotazy a komentáře v chatovací místnosti.

Výjimečnou součástí této online akce jsou virtuální místnosti našich vystavovatelů a speciální místnost pro networking.

Začínáme v pondělí 8. března v 9:00 v hlavním streamu. 
Připojte se včas, ideálně 10-15 min v předstihu, ať víte, že vám vše funguje a nic vám neuteče. Kde se k akci připojit a další užitečné odkazy najdete v e-mailu od koordinátora projektu Náš stát, naše data Josefa Šmídy. 
Virtuální místnosti:
Na stránce Stremio.cz si můžete vybrat z deseti vystavovatelů a navštívit jejich virtuální místnost. Připojením do videokonference si můžete prohlédnout či poslechnout jejich prezentace, klást otázky, zapojovat se do diskuze a kdykoliv místnost opustit a vstoupit do jiné. 
Navštivte také místnost Nadace OSF ve které vám individuálně představíme, jak můžete společně s námi přispět k tomu, aby se data a digitalizace staly mainstreamem a přestaly být pro jednou never-ending underground. Vizi pro následující roky vám představí programová ředitelka nadace Barbora Hořavová a výkonný ředitel Nadace OSF Robert Basch.

Další vystavovatelé:  Ministerstvo vnitra Ústav zdravotnických informací a statistiky ČRHlídač státuČesko.DigitalMinisterstvo průmyslu a obchodu – The Country for the FutureOtevřená městaIuridicum RemediumMagistrát hlavního města PrahyMagistrát města BrnaMasarykova univerzita – Fakulta sociálních studií 

Networkingová místnost:
Navštívit můžete také speciální networkingovou místnost a síťovat s ostatními registrovanými účastníky veletrhu. Budete mít příležitost potkat se, sdílet dojmy, nezávazně si popovídat nebo jen vyměnit kontakty.

Speakers´corner:
V této místnosti se můžete setkat s řečníky a řečnicemi veletrhu. Zeptejte se na to, co vás pálí. Hosté z prvního panelu budou k dispozici od 13:00 do 13:30 a z druhého panelu od 15:30 do 16:00.